Krzysztof Mędrela – główny trener

Uczę od 2013 roku, a szkolenia prowadzę od 2016. W ten sposób dzielę się swoim doświadczeniem w Pythonie i Machine Learning, które sięga roku 2011. Jestem angażowany głównie na podstawie dostarczanych rezultatów i wynikających z tego rekomendacji, a klientów generalnie traktuję jak przyjaciół.

Za granicą zwracają się do mnie prostszym imieniem – Chris. W internecie często posługuję się nickiem chris.medrela.

Zachęcam do kontaktu nawet gdyby nie miało to prowadzić do wspólnych działań biznesowych. Wierzę, że z mądrymi ludźmi warto rozmawiać, co też praktykuję z korzyścią dla obu stron.

Doświadczenie w nauczaniu

 • Spędziłem na sali szkoleniowej ponad 1300 godzin szkoląc przede wszystkim specjalistów, ale także biznes i osoby nietechniczne, zarówno po polsku, jak i angielsku, a niekiedy w obydwu językach w ramach tego samego zlecenia.
 • W 2016 roku zostałem certyfikowanym instruktorem zarówno Software Carpentry jak i Data Carpentry, wiodących międzynarodowych organizacji trenerskich szkolących środowisko akademickie.
 • W trakcie autorskich szkoleń wykorzystuję unikalny system materiałów szkoleniowych aktualizowanych podczas szkolenia w czasie rzeczywistym – dzięki temu materiały są dostosowane do każdej grupy i możliwe jest np. dodanie komentarza lub całej sekcji zasugerowanej przez uczestników.
 • Mam doświadczenie w opracowywaniu i realizowaniu długoterminowych technicznych programów rozwojowych – nawet do 25 dni szkoleniowych na jednego pracownika.
 • Sporadycznie można zobaczyć mnie na konferencjach (IT Akademia JLabs 2019, Kariera IT Kraków 2018, PyConUK 2017) i spotkaniach (PyWaw 2018, PyKonik 2017).

Doświadczenie w programowaniu

 • Przez większość czasu pracowałem asynchronicznie i zdalnie w międzynarodowych zespołach.
 • W latach 2016-2018 rozwijałem AMYotwarty dedykowany system ERP stworzony dla organizacji trenerskich Software Carpentry i Data Carpentry (1700+ trenerów, 40000+ uczestników szkoleń).
 • Opracowywałem rozproszony system Big-Data do obstawiania zakładów sportowych w czasie rzeczywistym z użyciem Machine Learning dla Codibly w 2014-2015.
 • Pracowałem w wielu innych międzynarodowych zespołach w projektach wykorzystujących Machine Learning, o czym jednak nie mogę pisać ze względu na NDA.
 • Współpracowałem z Google w ramach Google Summer of Code 2014 rozwijając bibliotekę Breeze – otwartą bibliotekę do przetwarzania numerycznego w Scali.
 • W 2013 roku we współpracy z Google stworzyłem moduł walidacji projektu (System Check Framework) wprowadzony w Django 1.7.
 • Jako wolontariusz rozwijałem Django już od 2011 roku.

Zaufali nam

Z naszych szkoleń korzystały międzynarodowe korporacje, zwłaszcza oddziały w Niemczech i Polsce, a także sektor publiczny, m.in.:

A także dwóch wiodących graczy w branży telco, których nie możemy wymienić ze względów poufności.

Referencje

Uczestnikami naszych szkoleń są głównie specjaliści, ale także biznes i osoby nietechniczne.

Krzysztof Gębal

Very inspiring training. I really appreciate the way Chris managed to walk us through the complex world of machine learning using Python. Good course materials updated real time. Highly recommend.

Krzysztof Gębal
Finance Director at DNB Bank Polska S.A.

Arkadiusz Baraniecki

Well prepared training and reasonably passed knowledge, thanks to which we develop better services.

Arkadiusz Baraniecki
Infrastructure Team Manager at allegro.pl

Nicolas Leveroni

Chris recently taught a four day class on Machine Learning with Python four our team. The class was very good with the right balance of theory and practice. I cannot think of a better way to give a four day class about such an extensive topic.

Nicolas Leveroni
Head of Krakow Product Control Analytics at HSBC

Więcej referencji znajdziesz tutaj.