Indywidualne wsparcie

Jeśli jesteś specjalistą IT lub zatrudniasz takich specjalistów, to ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

  • Chcesz oszczędzić czas i skorzystać ze wsparcia eksperta od Pythona, Django i technologii pokrewnych. Ruszyć w końcu z twoimi taskami, z którymi być może zwlekasz.
  • Chcesz szkolić się lub swoich pracowników i rozwijać w praktyce przez podpatrywanie jak eksperci rozwiązują twoje taski w ramach indywidualnych sesji pair-programmingu.

Korzystając, uzyskujesz dostęp do ponad 10-letniego doświadczenia międzynarodowego konsultanta, szkoleniowca i programisty Pythona, który dzięki dużej skuteczności, od lat bez rozgłosu oszczędza czas specjalistom. Takiego człowieka możesz mieć po twojej stronie.

Przebieg współpracy

Współpraca zaczyna się od tego, że wypełniasz formularz zgłoszenia na dole strony, po czym umawiamy się na bezpłatną rozmowę wstępną online, która powinna zamknąć się w 60 minutach. Od pierwszego kontaktu obowiązuje pełne dochowanie poufności, w razie potrzeby można zacząć od podpisania NDA. Celami tej rozmowy są:

  • Stwierdzenie wzajemnej kompatybilności
  • Dokładnie omówienie Twojej sytuacji
  • Ustalenie możliwych działań

Jeśli jesteś specjalistą IT, to w miarę możliwości na rozmowę przygotuj sobie jeden, krótki task, który damy radę razem zrobić lub przynajmniej zacząć w 30 minut. Będzie to w formie pair-programmingu. Dzięki temu możesz bez żadnego ryzyka przekonać się, w jakim stopniu taka forma współpracy Ci odpowiada.

Dalsze kroki przedstawimy podczas rozmowy, gdyż zależą one od Twojej indywidualnej sytuacji.

Forma współpracy

Celem nadrzędnym danej formy współpracy jest twój interes i efektywność w każdej jej fazie, dlatego jesteśmy w tym elastyczni. 

Najczęściej klienci wybierają pakiety godzin, które możesz wykorzystać na konsultacje o dowolnej długości, najczęściej mające formę pair-programmingu. Dzięki takim konsultacjom specjaliści IT mogą:

  • Wreszcie ruszyć z taskami, z którymi zwlekają.
  • Mieć po swojej stronie weterana Pythona i dzięki temu mieć pewność i spokój, że wybierają właściwe rozwiązania.
  • Uczyć się w praktyce na twoich konkretnych taskach przez podpatrywanie ekspertów w ramach sesji pair-programmingu.

Takie pakiety dają Ci możliwość sprawnego i szybkiego reagowania. Jednocześnie nie wiąże to Twoją firmę długoterminowymi umowami z nami. 

W każdym przypadku, jako klient otrzymujesz spersonalizowany link do pliku, gdzie masz możliwość zobaczenia na bieżąco ilości dotychczas wykorzystanych godzin, co zapewnia pełną transparencję rozliczenia.

Czasami zdarza się, że klient chce uzupełnić doradztwo szytym na miarę szkoleniem, na podstawie przykładowych planów, które znajdziesz w zakładce “szkolenia”.

Zapytaj o szczegóły